PoloniaCare24

O nas

Informacje o agencji pracy – PoloniaVita w Szczecinku

Firma jest firmą wyróżniającą się wieloletnim doświadczeniem i stale rosnącym gronem usatysfakcjonowanych współpracowników. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób w charakterze opiekuna seniorów, którzy wymagają pomocy w codziennych czynnościach. Jako priorytet zawsze stawiamy przede wszystkim profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego z naszych współpracowników. Dbamy jednocześnie o to, aby każdorazowo zagwarantować im bezpieczną formę zatrudnienia, która opiera się na jasnych i klarownych zasadach. Nasi współpracownicy zawsze, niezależnie od sytuacji, mogą liczyć na pełne wsparcie udzielane przez konsultantów, którzy swobodnie przeprowadzą ich przez cały proces rekrutacyjny oraz będą z nimi w stałym kontakcie już po rozpoczęciu pracy w Niemczech.

Małgorzata Poliwka-Kisiel ukończyła Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi, specjalizując się w filologii germańskiej. W trakcie zdobywanego przez lata doświadczenia oraz licznych wyjazdów zagranicznych miała doskonałą okazję do tego, aby kompleksowo zapoznać się z problemami i trudnościami dotykającymi naszych zachodnich sąsiadów. Jednym z nich jest przede wszystkim zbyt szybkie starzenie się społeczeństwa. Znając niemieckie realia oraz mając na uwadze wciąż wysoką stopę bezrobocia w naszym kraju, postanowiła założyć firmę. Jej celem jest pomoc osobom poszukującym zatrudnienia w wyjeździe do pracy za granicę, a seniorom mieszkającym w Niemczech znalezienie rzetelnych i odpowiedzialnych opiekunów.

Wśród licznych wyzwań, jakie stawia sobie jako prezes firmy z ugruntowaną pozycją na rynku pracy, najważniejszym z nich jest zapewnienie osobom zatrudnionym w charakterze opiekuna stabilnego zatrudnienia, stałych dochodów na wysokim poziomie oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. Szczególną dbałość przykłada do bezpieczeństwa zarówno współpracowników, jak i seniorów, koordynując na bieżąco każdy z wyjazdów.

- Stawiamy przede wszystkim na odpowiednie warunki i jakość pracy, co już od wielu lat przekłada się na zadowolenie zatrudnianych przez nas opiekunów. Profesjonalny zespół ekspertów przez całą dobę pozostaje do pełnej dyspozycji pracowników oddelegowanych za granicę, dzięki czemu możemy na bieżąco reagować na ich potrzeby oraz wszelkie uwagi. Dążymy do pełnej satysfakcji i zadowolenia naszych pracowników oraz ich podopiecznych – mówi Małgorzata Poliwka-Kisiel, założycielka firmy.

Jeżeli chcesz dołączyć do grona osób, które już nam zaufały, czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy oraz mieć gwarancję stałego, wysokiego wynagrodzenia, odwiedź naszą siedzibę, która mieści się przy ul. Boh. Warszawy 3/2 w Szczecinku. Biuro czynne jest w godz. 9.00 - 17.00. Pozostajemy także w całodobowej dyspozycji telefonicznej.

Chcesz rozpocząć współpracę z naszą firmą? Odwiedź nas osobiście lub skontaktuj się z nami telefonicznie. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

A może już pracujesz jako opiekunka i jesteś niezadowolona ze swojego obecnego pracodawcy? Skontaktuj się z nami, a na pewno zobaczysz i docenisz różnicę w poziomie świadczonych usług.


Poznajcie historie ludzi tworzących Polonię

Daria - Koordynator ds. rekrutacji

Daria - Koordynator ds. rekrutacji

Mam na imię Daria i mam 27 lat. Jestem absolwentką filologii germańskiej UAM w Poznaniu. Pracuję w Polonii od roku. Podjęłam pracę tu szukając stabilnej firmy, w której mogę widzieć siebie nie tylko za rok czy dwa, ale nawet za 5 lat i później. Lubię w mojej pracy to, że każdy dzień niesie wyzwania i niespodzianki, nie można się tu nudzić. Po pracy każdą wolną chwilę spędzam z synkiem, dwuletnim Michasiem.

 

Dorota - Koordynator ds. rekrutacji

Dorota - Koordynator ds. rekrutacji

W firmie pracuję od 2021 roku i jestem bardzo zadowolona z tego, że tutaj trafiłam. W tej pracy nigdy nie gości monotonia, gdyż każdy dzień jest inny i przynosi nam różne wyzwania, które zawsze wspólnie przezwyciężamy. W trudnych sytuacjach możemy liczyć na pomoc współpracowników jak również wyrozumiałość przełożonych. W firmie Polonia jestem odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów, faktury napływające do naszej firmy jak również w wolnych chwilach za rekrutowanie nowych pracowników. Jestem osobą komunikatywną z poczuciem humoru, która optymistycznie patrzy na świat i lubi nowe wyzwania.  Czas wolny chętnie spędzam na świeżym powietrzu chodząc na długie spacery, jeżdżąc na rowerze bądź uprawiając jogging.

 

Danuta - Z-ca Kierownika Działu Rekrutacji

Jestem związana z Polonią od ponad 2015 roku i ten czas pokazał mi, że nie ma przeszkód, których wspólnymi siłami nie dałoby się przezwyciężyć. W firmie jestem odpowiedzialna przede wszystkim za kwestie finansów, a więc rozliczenia naszych kontrahentów niemieckich oraz dbanie o to, aby nasze drogie opiekunki i opiekunowie otrzymywali wynagrodzenie w należnej wysokości i zawsze na czas. Poza tym wspieram zespół rozwiązując wszelkie zagadki natury technicznej bądź informatycznej, które są nieodłącznym elementem pracy biurowej. Wolny czas chętnie spędzam z książką lub na spacerach z psiakiem.

 

Ewelina - Koordynator ds. rekrutacji

Od 2020 roku wykonuję pracę koordynatora. Moim zadaniem jest znalezienie opiekunkom dobrej pracy ,takiej która sprosta ich oczekiwaniom. Jestem sumienną, rzetelną i przede wszystkim miłą osobą. Spokój i kompetencja w zakresie kontaktów z opiekunkami jest moim atutem. Dobrze radzę sobie ze złożonymi problemami wyjeżdżających osób, staram się zapewnić im poczucie bezpieczeństwa za granicą i dobry kontakt. Poza pracą znajduję czas dla siebie i najbliższych. Lubię dobrą książkę, film a przede wszystkim spacery ,bliższe i dalsze wycieczki z rodziną.

Justyna - Koordynator ds. rekrutacji

W firmie pracuję od początku jej powstania. Na co dzień zajmuję się przygotowywaniem umów dla naszych opiekunek i opiekunów. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży zwracam uwagę na szczegóły – uważam, że dbałość o nie jest kluczem do sukcesu firmy. Praca w zespole nauczyła mnie otwartości, odpowiedzialności i zaufania. Jestem osobą kreatywną, życzliwą i pracowitą.

 

Karolina - Kierownik Działu Rekrutacji

Uwielbiam kontakt z ludźmi, dlatego doskonale odnajduję się w pracy zespołowej. Staram się, aby zarówno nasz team biurowy, jak i Opiekunki/Opiekunowie czuli się dobrze w swojej pracy. Moim zdaniem kierownik, to nie tylko osoba wydająca polecenia, a przede wszystkim człowiek, który w razie problemów, wątpliwości, czy zwyczajnej ludzkiej rozmowy jest zawsze do dyspozycji. Zdaję sobie sprawę, że praca w opiece za granicą nie należy do najłatwiejszych, więc z empatią i zrozumieniem podchodzę do spraw naszych pracowników.

Aby zachować balans w życiu wykorzystuję każdy wolny czas na podróże. Pozwala mi to „oczyścić głowę” i nabrać dystansu do problemów. Wieczorami lubię gotować – wymyślam dania, modyfikuję przepisy, po prostu improwizuję, aby następnie spędzić czas w gronie najbliższych. Pragnę czerpać z życia jak najwięcej i cieszyć się każdą chwilą.

 

Kasia - Starszy koordynator ds. rekrutacji

W firmie pracuję od 2013 roku. Dzięki temu, iż sama pracowałam jako opiekunka osób starszych w Niemczech jest mi o wiele łatwiej zrozumieć problemy, z którymi borykają się nasi współpracownicy.

Należę do osób, które wolny czas spędzają z najbliższymi, w domowym zaciszu, przy dobrym seansie. Jestem szczera i empatyczna, bardzo cenię sobie te cechy również u innych ludzi. Słowo „ niemożliwe” dla mnie nie istnieje.

 

Małgorzata Poliwka-Kisiel - szefowa

Ukończyłam Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi, specjalizując się w filologii germańskiej. W trakcie zdobywanego przez lata doświadczenia oraz licznych wyjazdów zagranicznych miałam doskonałą okazję do tego, aby kompleksowo zapoznać się z problemami i trudnościami dotykającymi naszych zachodnich sąsiadów.

Wśród licznych wyzwań, jakie postawiłam sobie jako prezes firmy z ugruntowaną pozycją na rynku pracy, najważniejszym z nich jest zapewnienie osobom zatrudnionym w charakterze opiekuna stabilnego zatrudnienia, stałych dochodów na wysokim poziomie oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. Szczególną dbałość przykładam do bezpieczeństwa zarówno współpracowników, jak i seniorów, koordynując na bieżąco każdy z wyjazdów.

 

Marzena - Koordynator ds. rekrutacji

Praca koordynatora otworzyła mi oczy na ludzkie problemy. Dzięki niej mogę być blisko ludzi oraz aktywnie im pomagać w znajdowaniu pracy i przynosić im nadzieję na lepszą przyszłość. Wolny czas spędzam na czytaniu książek i doskonaleniu języka niemieckiego.

 

Nadiya - Koordynator ds. rekrutacji

Jestem Nadia. Lubię pracować z ludźmi i szybko nawiązuje z nimi relacje. Na co dzień lubię czytać książki, uwielbiam podróżować i uprawiać sport. Pozostaję do Państwa dyspozycji.

 

Weronika – Księgowa

Pracuję w księgowości. Zajmuję się fakturami ich księgowaniem i rozliczaniem. Jestem spokojnym, otwartym i szczerym człowiekiem, łatwo nawiązującym relacje z innymi ludźmi. Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc.

 

Wiesia - Starszy koordynator ds. rekrutacji

Jestem Wiesia choć w firmie zdarza się ,że mam wiele imion(to tak dla wtajemniczonych). Ambitna absolwentka germanistyki, która w firmie Polonia łączy przyjemne z pożytecznym. Jestem melomanką i zwierzolubem. Moja dewiza życiowa używam życia i nie cofam się.

 

Maja - Koordynator ds. rekrutacji

Jestem człowiekiem radosnym, życzliwym, zawsze służę pomocą. Cenie sobie pracę w firmie, ponieważ rozwija ona moje zdolności interpersonalne, dzięki którym jestem lepszym pracownikiem. Jestem wsparciem dla naszych opiekunek, tych które są na zleceniach, jak i tych które czekają na zlecenie. Moją motywacją jest zadowolenie z pracy naszych opiekunów. W wolnym czasie biorę czynny udział w zawodach Nordic walking.

 

Edyta - Specjalista ds. Kadr i Płac

Małgorzata – Księgowa

Małgorzata i Edyta zajmujemy się sprawami związanymi z naliczaniem wynagrodzeń oraz realizujemy wszelkie tematy w zakresie spraw kadrowych.

 

Sandra - Koordynator ds. rekrutacji

Jestem odpowiedzialna za proces rekrutacji, w tym prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, weryfikację znajomości języka niemieckiego oraz prowadzenie bazy danych CV. Uwielbiam pracę z ludźmi i to właśnie ja nawiązuję pierwszy kontakt z potencjalnym kandydatem na opiekuna osób starszych. Jestem odpowiedzialna i wytrwała, kiedy jestem zobowiązana do zrobienia czegoś, to zawsze dotrzymuje słowa. W wolnym czasie uwielbiam gotować oraz aktywnie spędzać czas z rodziną.

Do zobaczenia podczas rekrutacji!

15 - 11 -2023

Z dumą świętujemy 12 lat istnienia naszej firmy!

To czas niezliczonych wyzwań i satysfakcji, podczas których wspieramy niemieckie rodziny w poszukiwaniu profesjonalnej opieki dla swoich bliskich.

więcej

Ponad 4000
zadowolonych rodzin

każdego traktujemy z ogromnym szacunkiem

Ponad 7000
wysłanych opiekunek

stabilne zatrudnienie, stałe dochody na wysokim poziomie

Od ponad 11 lat
jesteśmy w branży

zatrudniamy osoby w charakterze opiekunów seniorów

Nasi Partnerzy

Dynamiczny rozwój firmy pozwala na rozwijanie współpracy z coraz większą liczbą partnerów