PoloniaCare24

Referencje klientów

Referencje od naszych Klientów

Seit Juni 2016 bin Ich bei dem Pflegedienst PoloniaCARE24 Kunde. In  einer damaligen Notsituation, wurde mir PoloniaCARE24 empfohlen. Die Vermittlung erfolgte super schnell und unkompliziert. Die Betreuerinnen meiner Eltern sind einfühlsam, hilfsbereit, ehrlich und gehen auf die Wünsche der Pflegepersonen ein. Sie erledigen den Haushalt, übernehmen Selbständig die Pflege, ohne dass der Rhythmus der  vorhergegangenen häuslichen Pflege gestört wurde, sind immer gut gelaunt, und zuvorkommend. Auch wenn Sie kaum unserer Sprache mächtig sind, gibt es fast keine Verständigungsschwierigkeiten. Ich bin sehr froh, dass ich in PoloniaCARE24 einen sehr guten Pflegepartner gefunden habe und würde / werde Sie jederzeit weiterempfehlen.  

Gaby Scott / (Tochter von Adolf und Hannelore Benner)

 

Ich möchte mich ganz herzlich für die bisherige erfolgreiche Zusammenarbeit mit Ihrer Agentur bedanken. Die Vermittlung und der Wechsel, auch bei Ausnahmesituationen, hat stets gut funktioniert. Es ist echt super wie Sie sich um die nahtlose Fortsetzung der Pflege meines Vaters kümmern und darüber hinaus auch, dass die Pflegekräfte allein bis vor das Haus anreisen können.

Die bisherigen Betreuerinnen haben alle anfallende Arbeit liebevoll verrichtet.
Sie sind durchweg zuverlässig, sehr freundlich und fürsorglich. Manchmal ist es gar nicht so wichtig, wenn sie kein Deutsch sprechen, wichtiger ist was ihr Herz sagt. Die Frauen werden auch genauso behandelt. Einmal in der Woche nehme ich mir für die jeweilige Betreuerin vier Stunden Zeit und zeige ihnen etwas von unserer schönen Pfalz.

Was für mich von großer Bedeutung ist, dass Sie durchgängig erreichbar sind. Keiner meiner Anfragen per E-Mail dauert länger als 30 Minuten. Diese Kundenorientierung und Zuverlässigkeit möchte ich hiermit noch einmal besonders hervorheben. Ich freue mich auf weitere und gute Zusammenarbeit. Ihre Agentur ich guten Gewissens immer wieder weiter empfehlen. Gruß aus dem nassen Rheinland Pfalz.

Ernst Disque

 

Seit Januar 2015 wird mein Vater, 101 Jahre alt, über die Agentur SenioCare24 durch Betreuerinnen von PoloniaCARE24 betreut. Die Betreuung ist bisher einwandfrei verlaufen. Rechtzeitig erhielt ich Vorschläge für geeignete Betreuerinnen in ausreichender Anzahl. An- und Abreise der Kräfte erfolgten stets zuverlässig, pünktlich und reibungslos.  Besonderen Wünschen meinerseits wurde stets entsprochen. Die Abrechnung der Kosten war immer einwandfrei. Die vermittelten, bisher vier, Betreuerinnen waren durchweg sehr freundlich, zuverlässig, fleißig und ehrlich. Alle haben meinen Vater sowohl in Hinsicht auf Ernährung, Hygiene, Kleidung in bestem Zustand gehalten. Auch haben sie es verstanden, seine Zuneigung und Vertrauen zu erwerben. Die Betreuung findet im Haus meines Vaters statt. Die hauswirtschaftlichen Leistungen (Einkauf, Verpflegung, Waschen, Sauberhalten des Hauses) durch alle bisherigen Damen waren bisher einwandfrei. Ich bin froh, dass es durch diese Betreuung gelingt, das Leben meines Vaters im eigenen Haus noch lebenswert zu gestalten.

Norbert Franz junior

Referencje opiekunek

Firma PoloniaCARE24 jest firmą, którą osobiście mogę polecić wszystkim paniom i panom zainteresowanych pracą opiekunki-opiekuna osób starszych. Przede wszystkim jest to firma, która rzetelnie i terminowo wypłaca pobory jak również opłaca wszystkie należne składki. Jeżeli zdarzają się sytuację nieporozumień w pracy pomiędzy opiekun – podopieczny zawsze takie sytuacje są wyjaśniane i załatwiane pozytywnie dla obu stron. Pracownice – opiekunki zawsze mogą liczyć na pomoc firmy i nigdy nie są pozostawiane samym sobie. Życzyłabym Wszystkim zainteresowanym taką pracą, aby mieli takie warunki pracy i płacy. Także naprawdę polecam, gdyż tak rzetelnych firm jak PoloniaCARE24 jest mało.

Renata Węgrzyńska

 

Potwierdzam pozytywna opinię. Panie w biurze są bardzo miłe i wszystkie sprawy rozwiązują bezproblemowo i zawsze trafiam do dobrej rodziny. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firma PoloniaCARE24. Firma jest wypłacalna, wykazuje zainteresowanie pracownikiem.

Monika Kot

 

PoloniaCARE24 pojawiła się na zakręcie mojego życia. Firma bardzo mi pomogła, jestem i będę wdzięczna. Jeżeli jest problem z podopiecznymi lub rodziną informuje pracowników i sprawa jest szybko rozwiązywana. Pensja jest wypłacana na czas, jeszcze nie było spóźnienia. Składki ZUS i URZĘDU SKARBOWEGO są opłacane terminowo. Praca jest jak najbardziej legalna. Opieka szefostwa i koordynatorek jest miła, sympatyczna. Firmowa rodzina dla pracowników J. Polecam PoloniaCARE24 FIRMA TA JEST GODNA POLECENIA.

Kamila Krajewska

 

Z firmą PoloniaCARE24 związana jestem już od ponad dwóch lat. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do firmy kierowanej przez młodą osobę. Nic bardziej mylnego - pani Małgorzata to bardzo szczera, sympatyczna i konkretna osoba. Personel firmy też bez zarzutów, zawsze mogę liczyć na solidne informacje od dziewcząt, jak i również na rozmowę „w chwili słabości”, gdy się jest za granicą.

Ogromny plus za odprowadzanie wysokich składek do ZUS oraz za zamawianie i opłacanie transportu. Pieniążki co miesiąc w terminie znajdują się na moim koncie.

Szczerze polecam firmę PoloniaCARE24. Mam nadzieję, ze dalsza współpraca będzie nadal tak owocna.

 

Krystyna Arciuszkiewicz

 

Współpraca z Państwa firmą zapewniła mi godziwe warunki pracy, dlatego też wspominam ten czas pozytywnie i z nadzieją, że zdobytą praktykę będę mogła wykorzystać w przyszłości.

Gwarantują Państwo legalne zatrudnienie, opłacanie składek i ubezpieczenia oraz bezpieczny transport. Oferta dopasowana jest do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego.

Uważam, że warto podjąć współpracę z Państwa firmą.

 

Renata Staniszewska

 

Od 2011 roku współpracuję z firmą PoloniaCARE24 oferującą delegowanie usług opiekunek na terenie Niemiec. Jestem bardzo zadowolona z firmy, sposobu podejścia do opiekunki oddelegowanej

do pracy za granicą.

Naszą współpracę oceniam wysoko. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Dziękuję za obowiązkowość.

Lipnicka Marianna

 

Pracuję z PoloniaCARE24 dwa lata. Jestem z tej współpracy bardzo zadowolona. Za każdym razem gdy wyjeżdżam do opieki osób/osoby starszej/starszych do Niemiec mam możliwość wyboru z kilku ofert pracy tej, która mi najbardziej odpowiada.

Każda oferta pracy jest dokładnie przedstawiona. W razie jakiś niejasności koordynator z PoloniaCARE24 kontaktuje się z niemiecką rodziną w celu uzyskania informacji, o które prosiła opiekunka.

Dużym atutem jest możliwość wyjazdu za każdym razem do innej rodziny. Nie ma przymusu powrotu w to samo miejsce. W trakcie wykonywania pracy na terenie Niemiec istnieje również możliwość zamiany pracy lub przedłużenia umowy bez konieczności powrotu do Polski. Każda opiekunka przebywająca w Niemczech ma swojego koordynatora, z którym zawsze może się kontaktować.

Pracowałam wcześniej z dwoma innymi firmami. W PoloniaCARE24 mam najwyższe zarobki, opłacane składki ZUS i generalnie współpracę z PoloniaCARE24 uważam za najlepszą.

Niewiadomska Mariola

 

Ja, Janina Ejdys współpracuję z firmą PoloniaCARE24 jako opiekunka od roku. Chciałabym polecić firmę PoloniaCARE24, ponieważ współpraca z nią jest uczciwa i rzetelna, a firma dba o dobro swoich pracowników.

Dzięki temu wiesz do kogo jedziesz, jaki jest stan zdrowia pacjenta, jakie są oczekiwania. Każdy pracownik jest objęty stałym kontaktem, wsparciem i opieką. Wyjazdy są organizowane niemal od razu nie ma tu przeciągania.

Wypłaty wpływają rzetelnie i uczciwie i na czas. Polecam firmę PoloniaCARE24, bo współpraca z tą firmą jako pośrednikiem jest naprawdę uczciwa, nie mam do nich zastrzeżeń, organizacja pracy jest rzetelna.

Polecam firmę wszystkim paniom.

Ejdys Janina

 

W firmie PoloniaCARE24 pracuję od maja 2016 r.

Firma bez zarzutu sprawdza się w kwestii rzetelności i terminowości usług. Moje uznanie wzbudziło czytelne i uczciwe przedstawienie umowy oraz terminowość płatności wynagrodzenia za wykonaną pracę.

Nie można pominąć faktu, że firma PoloniaCARE24 zapewnia wysoki poziom komunikacji z pracownikiem, który jest kolejnym pozytywnym atutem tej firmy. Dzięki odpowiedniemu podejściu, pracownik czuje się obsłużony z właściwą uwagą i zaangażowaniem pracowników firmy.

Firma rzetelnie szanuje potrzeby pracownika i przystosowuje do nich swoje oferty. PoloniaCARE24 jest firmą rzetelną, co wzbudza zaufanie oraz daje poczucie bezpieczeństwa pracowników podczas współpracy z nią.

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z pracy w firmie PoloniaCARE24 i z czystym sumieniem mogę polecić każdej osobie zainteresowanej pracę w tej firmie.

 Gil Irena

 

Moja współpraca z PoloniaCARE24 jest owocna, oceniam tę współpracę na ocenę celującą. Firma jest bardzo rzetelną oraz uczciwą, wywiązującą się z każdej umowy jaką przedstawia. Panie, które tam pracują i zatrudniają na każdym stanowisku są bardzo miłe i pomocne. Pomagają w każdej sytuacji, PoloniaCARE24 to moje życie i dobra współpraca.

Kamińska Beata

 

Firma PoloniaCARE24 stanęła na mojej drodze w odpowiednim dla mnie czasie, gdzie potrzebowałam wsparcia materialnego. Pomogła stanąć mi na prostą w sensie finansowym. Firma jest w 100% wypłacalna i pieniążki są na czas. Załoga jest super, dziewczyny są pomocne i miłe.

Kufel Ewa

 

Z firmą PoloniaCARE współpracuję parę lat i chcę się podzielić krótką opinią na jej temat.

Zespół charakteryzuje się operatywnością (ukłon w stronę koordynatorów), troską o pracownika, organizację przejazdów i wszelką dokumentację związaną z pracą, no i to co jest ważne dla nas samych to dobre płace. Wszystko zgodnie z czasem.

Zachęcam do współpracy, ja nie żałuję.

Jolanta Krupka

 

Z firmy jestem zadowolona. Stawka jaką teraz mam satysfakcjonuje mnie. Wypłaty są w terminie. Dobra współpraca z koordynatorem. Wszelkie sprawy i problemy załatwiane są pozytywnie.

Dobrze się z firmą współpracuje. Ze spokojnym sumieniem poleciłabym firmę innym osobom.

Panie w biurze są zawsze miłe i kompetentne, również te z księgowości.

Piontek Grażyna

 

Współpracę z agencją PoloniaCARE24 rozpoczęłam w styczniu 2015r. Pozytywnie oceniam współpracę z w/w firmą za jej profesjonalność i zaangażowanie. Pracownicy biurowi chętnie służą pomocą w każdej sprawie.

Chciałabym podziękować osobiście p. Wiesławie Potyńskiej za osobiste zaangażowanie i pomoc.

Firma jest wiarygodna w kwestii finansowej. Utrzymuje ciągły kontakt telefoniczny z opiekunką. Polecam tę firmę osobom szukającym pracy jako opiekunki osób starszych w Niemczech.

Z pozdrowieniami, Wanda Renflejsz

 

Pracuję w firmie PoloniaCARE24 ok. 5 lat. W mojej ocenie współpraca z firmą jest pozytywna.

Przebywając na ternie Polski jak i Niemiec w każdej chwili mogę liczyć na pomoc ze strony firmy, jak też koordynatorów. Należące mi się świadczenia są dokładnie w terminie.

Tak, jestem zadowolona ze współpracy.

Alina Czech

 

W mojej firmie PoloniaCARE24 pracuję parę lat (od 2014 roku). Jestem zadowolona ze współpracy. Będąc w biurze zawsze jestem miło przyjęta, co zachęca do kontynuowania pracy. Koordynatorki zawsze starają się, aby dać mi zlecenie do pracy wg. moich możliwości. Ja w zamian rozpowszechniam ulotki i reklamuje firmę PoloniaCARE24 ze Szczecinka.

W mojej firmie każdy znajdzie pracę, nawet Ci bez znajomości języka niemieckiego. Jestem zawsze dobrze poinformowana o przyszłych podopiecznych, co ułatwia mi pracę na wstępie. Będąc za granicą panie interesują się moją pracą. W razie problemów pomagają je skutecznie rozwiązać. Wynagrodzenie zawsze jest przekazywane o czasie zgodnie z umową.

Janina Lechowicz

 

Szanowni Państwo!

Z wielką radością i uśmiechem dziękuję całej firmie PoloniaCARE24 za dotychczasową pracę.

Odkąd podjęłam pracę w Polsce tylko firma PoloniaCARE24 wykazała się profesjonalnie. Wszystkie panie, które pracują, wykazują się wysoką kulturą osobistą, intelektem, taktem oraz dużą wyrozumiałością jeśli chodzi o jakikolwiek temat rozmowy. Bardzo wyraźnie odczuwam chęć pomocy i duże zaangażowanie pań przy każdej rozmowie. Nigdy nie spotkałam się z sytuacją, która byłaby skomplikowana, gdyż zawsze wszystko jest załatwione szybko i skutecznie.

Oceniam pracowników w PoloniaCARE24 na wysokim poziomie i bardzo chętnie będę polecać innym tak wspaniałą polską firmę.

Katarzyna Matwiejczuk

15 - 11 -2023

Z dumą świętujemy 12 lat istnienia naszej firmy!

To czas niezliczonych wyzwań i satysfakcji, podczas których wspieramy niemieckie rodziny w poszukiwaniu profesjonalnej opieki dla swoich bliskich.

więcej

Ponad 4000
zadowolonych rodzin

każdego traktujemy z ogromnym szacunkiem

Ponad 7000
wysłanych opiekunek

stabilne zatrudnienie, stałe dochody na wysokim poziomie

Od ponad 11 lat
jesteśmy w branży

zatrudniamy osoby w charakterze opiekunów seniorów

Nasi Partnerzy

Dynamiczny rozwój firmy pozwala na rozwijanie współpracy z coraz większą liczbą partnerów